• Instalacje elektryczne
    Wykonujemy usługi w zakresie montażu, modernizacji, rozbudowy i serwisu instalacji elektrycznych (profesjonalne usługi elektryczne, instalacje elektryczne, pomiary,przyłącza kablowe,rozdzielnie elektryczne itd.).

  • Systemy alarmowe
    Systemy alarmowe oparte są na produktach renomowanej firmy SATEL, które prezentują doskonałą jakość w przystępnej cenie. Zajmujemy się montażem niezawodnych alarmów dla domów, biur i zakładów produkcyjnych oraz instytucji. Kompleksowo zabezpieczamy sklepy i obiekty przemysłowe, wille oraz mieszkania.

  • Monitoring, CCTV, telewizja przemysłowa
    Montaż telewizji dozorowej z systemem cyfrowego zapisu, otworzy Państwu nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w Państwa firmie lub domu oraz podwyższy poziom bezpieczeństwa Państwa mienia. Prowadzimy również działalność w zakresie projektowania, montażu i konserwacji systemów telewizji przemysłowej CCTV.

Sieci teleinformatyczne

 

Sprawnie działający system teleinformatyczny jest podstawą funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas rozwiązania zapewniały niezawodność, stabilność pracy oraz spełniały wymagania stawiane dzisiaj jak i zapewniały realizację kolejnych w przyszłości. Proponujemy systemy oparte o sprawdzone technologie i sprzęt uznanych producentów.
Jeśli mają Państwo pytania dotyczące instalacji teleinformatycznych prosze pisać.