• Instalacje elektryczne
    Wykonujemy usługi w zakresie montażu, modernizacji, rozbudowy i serwisu instalacji elektrycznych (profesjonalne usługi elektryczne, instalacje elektryczne, pomiary,przyłącza kablowe,rozdzielnie elektryczne itd.).

  • Systemy alarmowe
    Systemy alarmowe oparte są na produktach renomowanej firmy SATEL, które prezentują doskonałą jakość w przystępnej cenie. Zajmujemy się montażem niezawodnych alarmów dla domów, biur i zakładów produkcyjnych oraz instytucji. Kompleksowo zabezpieczamy sklepy i obiekty przemysłowe, wille oraz mieszkania.

  • Monitoring, CCTV, telewizja przemysłowa
    Montaż telewizji dozorowej z systemem cyfrowego zapisu, otworzy Państwu nowe możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w Państwa firmie lub domu oraz podwyższy poziom bezpieczeństwa Państwa mienia. Prowadzimy również działalność w zakresie projektowania, montażu i konserwacji systemów telewizji przemysłowej CCTV.

Montaż instalacji elektrycznych

 

Jeśli chodzi o samo okablowanie budynku zwracamy dużą uwagę na to by poszczególne obwody elektryczne były wykonane i podzielone w ten sposób aby w przyszłości podłączenie do nich urządzeń o dużej mocy nie powodowało znacznego ich obciążenia, co skutkuje spadkami napięcia w instalacji oraz niebezpieczeństwem uszkodzenia izolacji przewodu, a w konsekwencji zwarciem i pożarem. Jeśli tylko pozwalają na to warunki zawsze układamy przewody elektryczne tak aby jak najbardziej w przyszłości zminimalizować prawdopodobieństwo ich uszkodzenia np. po przez przewiercenie podczas montażu karniszy. Przewody elektryczne łączymy tylko za pomocą listew łączeniowych skręcanych. Dzięki temu w miejscach połączeń przewody nie są narażone na przegrzewanie się. Zawsze zabezpieczamy całą instalację za pomocą nie tylko wyłączników różnicowo-prądowych, ale także stosujemy odgromniki przepięciowe. Pozwala to na zabezpieczenie drogiego sprzętu komputerowego, RTV, oraz innych urządzeń elektrycznych przed uszkodzeniami spowodowanymi przepięciami w sieci elektrycznej spowodowanymi przez wyładowania atmosferyczne. Montujemy osprzęt elektryczny tylko uznanych i sprawdzonych firm takich jak LEGRAND , MOELLER, HAGER.